Olete siin: Tooted

Lasita Aken tooted

Oma kodu ilme kujundamisel on akende disainil määrav tähtsus. Aknavaliku tingib hoone arhitektuurne lahendus koos maitse-eelistustega. On meeldiv, kui päike soojendab hommikuti söögituba ja õhtul kumab loojuva päikese valgus magamistoas.

Ka korterelamute väärtus tõuseb, kui aknad on vahetatud. Uute akende puhul suureneb ruumi soojapidavus ja mürakindlus ning jääb ära iga-sügisene akende soojustamine talveperioodiks.

 

Tänasel võimalusterikkal ajal eelistatakse selgelt naturaalseid ja loodussõbralikke ehitusmaterjale plastik-ja kunstmaterjalidele. Võrreldes Euroopa hindadega on täna veel Eesti tootjate naturaalne toode siseturu tarbeks odavalt kättesaadav. Tahes või tahtmata, seoses uute turgude avanemisega hinnad Euroopas ühtlustuvad ning järgmised 2-3 aastat võivad olla kõige paremad aastad kohalikule tarbijale investeerimaks oma kodu ehitamisse või renoveerimisse looduslike materjalidega, kuna saavutatud lisaväärtus on aegumatu ning konkurentsivõimeline ka tulevikuperspektiivis.

 

Aitame Teil selgusele jõuda, milliseid aknaid valida, kui liigute järgmistele lehekülgedele, kus tutvustame puit- ja puitalumiiniumakende kasutusvõimalusi ning eeliseid.

 

Puffet Invest - trükk, disain, veebilahendused, turunduslahendused