Kas olete kuulnud, et ka aknaraami värvile on erinevatel aastatel erinevad trendid?

Klassikalised raamivärvid (valge ja hall) on endiselt meiega, kuid 2023. aastaks ennustatavad värvitrendid kalduvad rahulikumate, loomulikumate ja maalähedasemate toonide poole. Trendikad on näiteks pastelsed rohekad ning pruunikad värvid, samuti ka õrnad roosakad ning helesinised toonid.

Varasematel aastatel trendikad trendikad olnud pigem julged, tumedad ja rikkalikud toonid (sinised, punased, mustad). On näha, et ka see trend teatud määral jätkub, sest vähemasti välisraamidel on must endiselt väga populaarne valik.

Samas tasub meeles pidada, et värvitrendid tulevad ja lähevad, aga teie uued aknad teiega veel pikka aega, seega meie usume, et akende valikul ei peaks arvestama trendidega, vaid pigem ikka enda maitseeelistustega.

Välisraamidel tasub valida toon, mis sobib nii teie maja, kuid laiemalt ka ümbruskonna stilistikasse.
Tuppa tasub valida pigem midagi rahulikku ja neutraalset. Näiteks kui teie elutuba on värvitud pehmetes pastelsetes toonides, ei pruugi erkroosade aknaraamide lisamine olla parim valik. Mõelge, mis näeb ruumis parim välja, sobides samal ajal teie kodu kujundusstiiliga.

Meie viimistlusevalikust saate valida 9 standardlasuuri ning viie standardvärvi vahelt. Samas ei ole aga valik kindlasti vaid sellega piiratud, sest värve on pakkuda kogu RAL kataloogi ulatuses ning ka erilasuure on väga lai valik.

Sul tekkis täpsemaid küsimusi või vajad nõu toodete valikul? Võta meiega julgelt ühendust: https://www.lasita.ee/kontakt/