Jõulutunne hiilib tasapisi ligi ning ilmselt võtavad lähiajal kodu kaunistamise ette ka kõik need, kes sellega veel tegeleda pole jõudnud. Tahame jagada teiega ideid kodus justnimelt akende kaunistamiseks.

Kui peres on väikseid lapsi, siis meisterdage koos nendega aknale säravaid lumehelbeid ja toredaid jõulukuuski. Natuke keerulisema väljakutsena võite ette võtta jõulupärja tegemise. Kui aga meisterdamine ei ole teie teema, siis riputage aknale vilkuvad jõulutuled või asetage aknalauale üks kaunis jõulutäht. Võimalusi on lõputult.

Sirvige neid 35 huvitavat akna kaunistamise ideed, mis muudavad teie kodu kindlasti pidulikumaks: https://www.womansday.com/home/decorating/g34668444/christmas-window-decorations/?slide=1

Aknal on tore kasutada ka LED-küünlaid. Need on turvalised ja ohtutud, samas annavad juurde hubasust ning loovad jõulumeeleolu.

Tuletame teile aga meelde, et aknaid kaunistades ei tasu unustada aknahooldust. Jälgige, et kõik kaunistused ja kasutatavad vahendid on sobilikud teie aknal kasutamiseks. Valed vahendid või töövõtted võivad puitaknaid vigastada või rikkuda.

 


Esmakordselt postitatud: 11.12.2020
Täiendatud: 17.12.2021