ASUD SIIN: AVALEHT / ETTEVÕTTEST

ETTEVÕTTEST

Akendel on kodu rajamisel väga suur tähtsus. Moodne disain, avarad vaated, päikesekaitse, soojapidavus ja mürakaitse on nõuded, millele aknad peavad vastama. Lähtuvalt nõuetest, kehtivatest normidest ja klientide vajadusest oleme loonud omale tooted, mis rahuldavad ka väga nõudlike klientide vajadused. Kogenud töötajate oskused ja moderne tehnoloogia võimaldavad meil koostöös arhidektide ja klientidega kiiresti välja töötada uusi tooteid. Head näited on uued klaasfassaadide lahendused, integral- ja kontuuraknad ning mürapidavad aknad. Meie kaubamärgiks olev kõrge kvaliteet ja hea klienditugi on taganud meile aastakümnete pikkuse koostöö kõikide meie klientidega.

Eesti vanima puit- ja puitalumiiniumakende tootjana, ligi kolmekümneaastasele kogemusele toetudes pöörame suurimat tähelepanu tahkudele, milleks on kvaliteet ja jätkuvalt uuenduslik lähenemine. Oma ala tippspetsialistide poolt juhitud automatiseeritud tööstuslik tootmisliin tagab ülima täpsuse ja kõrgetasemelise tulemuse. AS Lasita Aken on 100% Eesti kapitalil põhinev pereettevõte.

UUENDUSLIK LÄHENEMINE

AS Lasita Aken on asutamisest alates järginud motot, et miski hea ei saa kunagi lõplikult valmis. Oleme Eesti aknasektori arengul olnud eesliinil jäämata nautima olemasolevaid lahendusi vaid otsides alati uut, paremat ja funktsionaalsemat võimalust. Pühendume igapäevaselt koostööle tarnijate, masinatootjate ja arhitektidega leidmaks võimalusi pakkumaks üha enamat ja paremat.

KVALITEET

Oma ala tippspetsialistide poolt juhitud automatiseeritud tööstuslik tootmisliin tagab ülima täpsuse ja kõrgetasemelise tulemuse.

Tugineme struktureeritud tootmisel ISO 9001 kvaliteedistandardile ja kõik meie tooted omavad CE-märki. Tarnijateks valime kõrgelt hinnatud oma ala tippe. Täispuidust akende tootmisel mõtleme laiemalt kui vaid avatäide – pakume lõpptarbijale funkstionaalset, kestvat ja looduslikku lahendust mõeldes tootmisel ka ühiskonna säästmisele. Kasutame puidu töötlemisel vesibaasil värve ja valime puidu tarnijad suurima hoolega tagades oksavaba ning defektide nagu sine-, säsi-, mädaniku-, vaigupesade- ja lõhenike vaba tooriku. Kvaliteetse puidu tagamisega vähendame raiskamist ja jäätmete teket ning maksimaliseerime tootekvaliteeti. Lisaks algsele sõelale läbib nii puit kui kõik ülejäänud detailid tehases kolmekordse kontrolli, esmalt materjali vastuvõtul, seejärel tootmisesse minekul ning lõpuks valmistoodanguna tagades veatu tulemuse. Kvaliteetsete höövlite ning ülitäpsete Sveitsist päris Oertli instrumentide kasutamine võimaldab valmistada tooted millimeetri täpsusega. Usume, et meie tehasest väljuv toode on midagi enamat kui avatäide. See on kujunduselement, mis õhkab kvaliteedist.

OLULISED SÜNDMUSED LÄBI AEGADE

1989 novemberis asutati Soome ja Eesti ühisettevõte TET Lasita. Hakati valmistama Soome MSE tüüpi aknaid ja klaaspakette.

1996 TET Lasita nimi muudeti AS-iks Lasita Aken

1998 lõpetati MSE akende tootmine ja alustati Saksa tüüpi DK IV68 akende tootmist. Tehti investeering aknakeskuse Unicontrol ostuks.

2007 tehti investeering viimistlusliini Range + Heine ostuks

2009 omandati 100% osalus AS-is Lasita Aken moodustades 100% Eesti kapitalil põhineva pereettevõtte. Tehti investeering Lasita Softline 68 ja 78 valmistamiseks, CE sertifikaat akendele.

2012 tehti investeering järkamissae Salvadore Superpush 200 ja höövli Weinig Powermat 500 ostuks

2013 investeeriti täisautomaatsesse aknadetailide liini Working Process Logos Life, Oertli instrumentidesse ja uude raamipressi. Hakati valmistama uut tüüpi aknaid, lükanduksi ja välisuksi Lasita IV 68,78,92 ja aknaid Lasita Nordic 86. Toodete katsetused U- väärtusele ja ilmastikutingimustele. EI30 tuletõkkeakna valmistamise algus. Klaasfassaadide tootmise alustamine.

2016 EI30 puit-alumiinium tuletõkkeakende valmistamise algus. Müratõkkeakendega esimene projekt Tallinnas

2017 Pikaajaliste tarnelepingute sõlmimine kahe maailma suurima palkmajatehase – Honkarakenne Ja Kontiotuottega. CE sertifikaat lükandustele

2019 Tootearendusest sündis Skyline paralleellükanduks

KÜSI LISA

KONTAKT

TALLINN, Lelle 22, 11318
TARTU, Tähe 133c, 50107
E-post: lasita@lasita.ee

RĪGA, Latvia, Daugavgrīvas iela 23, Zemgales priekšpilsēta, LV-1048
Tel. +371 26193638

SAADA PÄRING TOOTE KOHTA