Energiasäästlikud puidust aknad ja uksed | TALLINN, Pärnu mnt 158 | +372 65 65 405 | TARTU, Tähe 116 | +372 7 362 791 | lasita@lasita.ee
GALERII 2018-11-12T12:41:42+00:00

ASUD SIIN: AVALEHT / GALERII

Galerii

Meerhof ja Meerhof 2.0

Tallinnasse, Pirita tee äärde kerkinud Meerhofi ja Meerhof 2.0 arenduse üheks tõmbenumbriks on maast laeni aknad, mis lasevad kogu Tallinna lahe ilu otse elanike tubadesse. Nendeks akendeks on loomulikult meie tooted. Puitalumiinium toodetega varustatud majadest võib leida sissepoole avanevaid aknaid, paralleel-lükanduksi ja ka kald-lükanduksi.

Sõjakooli ja Marsi

Kristiine linnaosa Tallinnas on kiiresti populaarsust koguv elamurajoon, mis oma linnaläheduse, kuid siiski vaikse elukeskkonnaga on leidnud tee paljude südametesse. Kristina majade arenduse kõigis etappides on kasutatud meie puit- ja puitalumiinium sissepoole avanevaid aknaid ja rõduuksi.

Poordi

Suurte magistraalide ja tiheda laevaliiklusega Tallinna sadama vahetus läheduses asuva kortermaja teevad täiuslikuks meie Contour eridisainiga puitalumiinium sissepoole avanevad aknad. Kõrge mürataseme tõttu kasutasime selles projektis kõrge mürapidavusega aknaid tagades elanike meelerahu ja vaikuse ka tiheda linnamelu keskmes.

Noblessner

Noblessneri sadamalinnaku objektidel ilutsevad mitmel majal meie aknad. Vanat allveelaevatehase ladu, kus täna tegutsevad üürnikena erinevate valdkondade tipptegijad kaunistavad meie puitaknad. Noblessneri linnaku järgmise, suure etapi, Staapli äri- ja eluhoone fassaadis ilutsevad meie puitalumiinium sissepoole avanevad aknad ja rõduuksed. Lisaks standardsele puitalumiinium profiilile oleme seal kasutanud ka eriti minimalistlikku Integral lahendust.

Tivoli

Kadrioru pargi vahetus läheduses ja Tallinna lahe kaldal asuv kortermajade arendus on täies mahus varustatud meie sissepoole avanevate puitakende ja rõduustega. Meie toodete kasutamine annab aimu, et arenduse juures on peetud oluliseks kõrget kvaliteeti.

Eramaja Viimsis

Suurte klaaspindade ja nutikate arhitektuursete lahendustega eramajale annavad oma iseloomu meie sissepoole avanevad puitaknad, rõduuksed ja välisuksed.

Eramaja Tallinnas

Puitalumiinium sissepoole avanevad aknad, paralleel-lükanduksed, välisuksed ja klaasfassaadid – kõik need leiab Tallinnas asetseva eramaja fassaadis, kus klient on rõhunud täielikule ning täiuslikule lahendusele.

Suvekodu Laulasmaal

Meie sissepoole avanevate puitakende, välisuste ja voldikuksega varustatud suvemaja Laulasmaal. Voldikuks võimaldab avada toa terve seina muutes selle terrassiga ühtseks tervikuks.

Palkmaja Harjumaal

Harjumaale looduskaunisse kohta kerkinud palkmajale annavad ilme meie sissepoole avanevad puitaknad ja rõduuksed, mis on täiustatud palkmajale omase efekti saavutamiseks petteliistudega.