Eelmisel kuul rääkisime teile pikemal päikesekaitseklaasidest (vaata siia), sel korral tutvustame aga isepuhastuvat klaasi.

Pakume oma toodetele isepuhastuv klaasi BIOCLEAN. See vähese hooldusvajadusega klaas on kõrge läbipaistvusega ja neutraalse väljanägemisega klaaside sari, mis on valmistatud kirkast klaasist. Tänu oma nähtamatule kattele on need klaasid kõige neutraalsemad isepuhastuvad klaasid turul, mille pinnal pole näha värvi ega peegeldust – nad näevad välja nagu tavalised klaasid! Kate, millega klaas kaetud on, tagab vastupidavuse ja väiksema puhastusvajaduse.

Püsiv kate, mis kestab kogu BIOCLEAN klaasi eluea, toimib kahel põhilisel viisil. Esiteks selle fotokatalüütilised omadused rakendavad päikese UV-valguse klaasi pinnale kogunenud orgaanilise mustuse lagundamiseks. Teiseks, nende hüdrofiilsed omadused tähendavad, et vesi või vihm moodustavad klaasi pinnale veelehe ning viivad lagundatud mustuse minema.

BIOCLEAN klaas on ideaalne akendele ja ustele nii uutel kui renoveeritud hoonetel. Sobides kasutamiseks kõikides keskkondades, on isepuhastuv klaas eriti tõhus suure saastatusega kohtades (nt tööstusparkide ja lennujaamade läheduses).

Isepuhastuv klaas on keskkonnasõbralik toode, mis võimaldab säästa raha, kuna see vähendab puhastuskulusid ning vee ja puhastusvahendite kasutamist. See on ideaalne klaas kasutamiseks raskesti ligipääsetavates kohtades, kus akende pesuks ligipääsetavus on keeruline

Küsimuste korral võta meiega julgelt ühendust: https://www.lasita.ee/kontakt/