1. Vali usaldusväärne aknatootja.

Aken ei ole hooajakaup, mille varsti välja vahetad. Vastupidi – aken on investeering tulevikku vaadates. Just seetõttu tasub valida tootja, kes on usaldusväärne ning pika tegutsemisajaga. Nii ei pea kartma, et ettevõte enne garantiiaja lõppu lihtsalt ära kaob. Samuti pakub tugev ettevõtte sinu praeguste akendega kokkusobivaid tooteid ka tulevikus, kui sul peaks nende järgi vajadus tekkima.

Miks eelistada meid? Eesti vanima puit- ja puitalumiiniumakende tootjana, üle kolmekümneaastasele kogemusele toetudes pöörame suurimat tähelepanu tahkudele, milleks on kvaliteet ja jätkuvalt uuenduslik lähenemine. Oma ala tippspetsialistide poolt juhitud automatiseeritud tööstuslik tootmisliin tagab ülima täpsuse ja kõrgetasemelise tulemuse. AS Lasita Aken on 100% Eesti kapitalil põhinev pereettevõte.

2. Vali tootja, kes kasutab tänapäevaseid lahendusi.

Tänapäeval ei ole aken lihtsalt aken. Selle juures on välisele ilmele lisaks veelgi olulisem akna funtsioon, töökindlus ja turvalisus. Hea aknatootja tagab sulle suurepärase ja kaasaegse toote koos kõigi moodsate võimalustega.

Miks eelistada meid? AS Lasita Aken on asutamisest alates järginud motot, et miski hea ei saa kunagi lõplikult valmis. Oleme Eesti aknasektori arengul olnud eesliinil jäämata nautima olemasolevaid lahendusi vaid otsides alati uut, paremat ja funktsionaalsemat võimalust. Pühendume igapäevaselt koostööle tarnijate, masinatootjate ja arhitektidega leidmaks võimalusi pakkumaks üha enamat ja paremat. Tugineme struktureeritud tootmisel ISO 9001 kvaliteedistandardile ja kõik meie tooted omavad CE-märki. Tarnijateks valime kõrgelt hinnatud oma ala tippe. Täispuidust akende tootmisel mõtleme laiemalt kui vaid avatäide – pakume lõpptarbijale funkstionaalset, kestvat ja looduslikku lahendust mõeldes tootmisel ka ühiskonna säästmisele.

3. Vali tootja, kes pakub erilahendusi ning lisavõimalusi.

Lisaks tavalisele aknale on hoonele enamasti vaja ka muid tooteid – rõdu- või lükanduksed, välisuksed, klaasfassaadid jne. Vali tootja, kes pakub sinu jaoks kõigi soovitud lahendusi, sest vaid nii on võimalik tagada toodete kvaliteet ja ideaalne kokkusobivus.

Miks eelistada meid? Meie tootevalik on väga lai. Lähtuvalt nõuetest, kehtivatest normidest ja klientide vajadusest oleme loonud omale tooted, mis rahuldavad ka väga nõudlike klientide vajadused. Kogenud töötajate oskused ja moderne tehnoloogia võimaldavad meil koostöös arhidektide ja klientidega kiiresti välja töötada uusi tooteid. Meie valikus on avatäited mitmest erineva paksusega profiilidest, erinevad lükanduste süsteemid ning erilahendused. Meie tooteportfell on lai ning lisaks pakume erinevaid tootelisasid alustades alustades petteliistude ning aknalaudadega ning lõpetades kardinate ning putukavõrkudega.

4. Vali tootja, kellel on asjalikud töötajad.

Akende ost ei ole enamike jaoks igapäevane tegevus, seega on selles protsessis palju detaile, millele tavaklient kohe mõelda ei oska. Seetõttu ära vali ettevõttet, mis jätab sulle ebausaldusväärse mulje või mille töötajad ei oska sinu küsimustele vastata või soovitud lahendusi pakkuda.

Miks eelistada meid? Me hoiame ja väärtustame oma töötajaid ning meil on palju pika staažiga inimesi. Meie töötajad on pidevas arengus ning saavad koolitusi, sest koos toote arendusega peab arenema ka kogu meeskond. Me hoolime avatäidetest mida toodame ja tagame ühiselt panustades nende kvaliteedi.

Kui oled uute akende otsingul, siis võta meiega julgelt ühendust!