Tallinnas, Pirita tee promenaadi ääres on tallinnlastele hästi tuntud ja silma jäänud Meerhof kortermajad. Eksklusiivsed hooned Pirita tee 26 ja Pirita tee 20a.

Meerhof – Pirita tee 26, on paigaldatud Lasita Aken puitaknad ja rõduuksed. Suured klaaspinnad on lahendatud lintakendena ning selliselt moodustuvad ideaalsed, terviklikud lahendused kus rõduuksed jätkuvad akendega. Hoone projekteerimisel on arvestatud sooviga, et igast korterist oleks vaade merele.

Meerhof 2,0 – Pirita tee 20a, on Lasita Aken puitalumiinium akende ja lükandustega. Hoone kavandamisel oli esmajoones lähtutud funktsionaalsest siseplaneeringust ja valitud materjalid on taotluslikult eksklusiivsed. Täiusliku lõpptulemuse saavutamiseks kaasati projekteerimismeeskonda akustikud, energiatõhususe eksperdid ja isegi feng shui asjatundjad. Hoonet eristab paljudest teistest arendustest korterite suurepärane helikindlus mille saavutamiseks seadis arendaja standardist kõrgemad nõudmised ka akendele. Suured klaaspinnad on selles hoones teostatud lükandustega.

Mõlema Meerhofi aknad ja rõduuksed on Lasita Aken poolt toodetud ja paigaldatud. Meie avatäidetel on märkimisväärselt head omadused vee ja õhukindluses ning nad sobivad keerulistesse tingimustesse nagu seda on nende hoonete asukohas puhuvad otsesed meretuuled.