Lasita Akna üks suurklient on Honkarakenne OYJ ja meie koostöö algas aastal 2017.

Honkarakenne OYJ ajalugu sai alguse aastast 1958 pere ettevõttena, samal aastal valmis esimene tööstuslikult valmistatud palkmaja. Tänapäeval on Honka rahvusvahelise müügivõrguga kontsern, eksportides maja komplekte enam kui 30-sse riiki, kelle eesmärk on pakkuda tasakaalustatud terviklahendusi, mitte pelgalt seina palke. Selle töö tunnustuseks on rohkem kui 85 000 rahulolevat klienti ja hulgaliselt unikaalseid teostatud projekte.

Koostöös Honkarakennega on Lasita Aknaid saadetud Uus-Meremaale, Austraaliasse, Jaapanisse, Venemaale, Namiibiasse, Mongooliasse, Portugali ja veel paljudesse teistesse sihtkohtadesse.

Erinevatel riikidel on kehtestatud akendele ja klaasidele erinevad nõuded ning nende täitmine on omamoodi väljakutse kuid meie meeskond saab sellega alati hakkama.

Üks põnevamaid riike on kindlasti Mongoolia, mis asub merepinnas keskmiselt 1580m kõrgusel ja kuhu müümisel peab alati arvestama, et klaaspaketid võivad kõrgusest tingitud rõhu erinevuste tõttu puruneda. Selle vältimiseks kasutame klaaspakettides alati spetsiaalseid düüse mis ühtlustavad rõhu, kuid ei lase niiskusel klaaspaketti siseneda.

 

HONKA logo

honka.com