Kui olete renoveerimas oma kodu, siis võite end kindlasti leida ka mõttelt, kas akende vahetus on siiski hea investeering. Akende vahetusel võib olla palju argumente, alustades kasvõi välimusest ja lõpetades funktsionaalsusega. Anname teile täna neli mõttepunkti, mille üle arutleda, kui olete tegemas otsust, kas akende vahetamine on kulusid ja vaeva väärt või mitte.

Mugavus
Kui teie kodu ei hoia talvel sooja või suvel jahedust ning akende läheduses on tunda lausa tuuletõmmet, siis võib kindlasti olla õige hetk akende vahetusele mõelda. Uued aknad vähendavad kindlasti oluliselt ka välist müra, olgu selleks siis akna alt mööda sõitev buss, naabrite haukuv koer või läheduses olev lasteaed. Tänapäeval toodetavad kvaliteetsed aknad pakuvad palju võimalusi mugavuse ja energiatõhususe osas.

Funktsionaalsus
Aastaid tagasi paigaldatud akendel ning rõdu- ja terrassiustel ei ole kõiki tänapäevaseid lahendusi ning funktsionaalsusi. Võib-olla olete avastanud, et praegused aknad ei avane niivõrd mugavalt nagu võiks? Või et klassikalise rõduukse asemel oleks mõistlik valik hoopiski lükanduks? Uurige moodsaid lahendusi ning leidke just see, mis töötab täpselt teie vajadustest lähtuvalt.

Ilu
Vanad ja väsinud aknad rikuvad kodu välisilmet ning samuti võivad muuta keerukaks akende sidumise teile meelepärase sisekujundusega. Uute akendega on aga kõik teisiti. Olenemata sellest, kas vajate kaasaegset, elegantset või traditsioonilist, saate valida aknaraami, mis annab edasi välimust ja tunnet, mida olete alati soovinud ning mis pakub teile aastatepikkust naudingut, kui vaatate iga päev läbi akende.

Investeeringutasuvus
Mõelge, milline võib olla kokkuhoid küttekuludelt, kui olete valinud moodsad ja energiasäästlikud avatäited. Kui plaanite kodu aga mõne aasta pärast müüki panna, siis tõstavad kvaliteetsed aknad ning uksed kindlasti eluaseme müügiväärtust.

Kui olete nüüd jõudnud otsusele, et teie kodu vajab uusi aknaid ning rõdu- või terrassiuksi, siis võtme meiega ühendust: https://www.lasita.ee/kontakt/