ASUD SIIN: AVALEHT / TOOTED / PETTELIISTUD

PETTELIISTUD

Teie fantaasiad – meie teostus. Petteliiste annavad võimaluse ilmestada maja fassaadi tulenevalt arhitektuurist, sisekujundusest ning elamut ümbritsevast looduskaunist keskkonnast.

EEMALDATAVAD PETTELIISTUD

PETTELIISTUD

Standardlahendusena pakume eemaldatavaid petteliiste akna välimisel pinnal, kus plastikust klipsiga lengi või raami külge kinnitatud petteliist on korduvalt eemaldatav ja tagasi paigaldatav tehes klaaspaketi puhastamise väga lihtsaks ja mugavaks. Sellist lahendust kasutades võib paigaldada petteliistud ka mõlemale poole (sees ja väljaspool) klaaspaketti.

Eemaldatavaid petteliiste pakume oma toodete puhul nii puit- kui puitalumiinium valiku puhul, kus puitalumiiniumakna väljaspool olev petteliist on alumiiniumist.

KLEEBITUD PETTELIISTUD

PETTELIISTUD

Klaaspaketile kleebitav petteliist koos klaaspaketisisese wieni prossiga on visuaalselt läbivale prossile sarnanev lahendus. Erinevuseks on oluliselt suurem valgusava ja väiksem puiduosa võrreldes läbiva prossiga.

Kleebitava petteliistu standardmõõdud:

• kõrgus 15mm
• laius 25mm (24mm wieni prossi laiusega)

KLAASPAKETISISENE ILULIIST

PETTELIISTUD

Klaaspaketisisene iluliist jaotab klaaspaketi valgusava. Klaaspaketi sisse paigaldatakse klaaspaketi koostamise ajal alumiiniumist ja pinnakattega iluliist.

KÜSI LISA

KONTAKT

TALLINN, Pärnu mnt 158, 11317
Tel. 65 65 405

TARTU, Tähe 133c, 50107
Tel. 7 362 791, E-post: lasita@lasita.ee

RĪGA, Latvia, Daugavgrīvas iela 23, Zemgales priekšpilsēta, LV-1048
Tel. +371 26193638

SAADA PÄRING TOOTE KOHTA