ASUD SIIN: AVALEHT / TOOTED / PUIDUST VOLDIKUKS

PUIDUST VOLDIKUKS

Põrandasse uputatud siinil liuglev voldikuks võimaldab täielikult avada kuni 6m laiuseid klaaspindasid. Aknaprofiilile valmistatud liigenduksed saab klappida kokku vastavalt soovile – kas kõik ühte serva või osa ühele, osa teisele poole. Voldikuks on ülimalt populaarne lahendus aiamajades ja sauna eesruumides, kuid kahe erineva pakusega profiili vahel valides on võimalik saavutada ülimalt head soojapidavust, mistõttu sobib toode igasse majja igas kliimas.

AVANEMISED

TEHNILISED ANDMED

Valikus on 78mm sügavuse profiiliga IV78, mis sobib suurepäraselt head soojapidavust nõudvasse kodusse ning 92mm profiiliga IV92 eriti energiasäästliku lahenduse tarvis.

Palun pööra seadet, et näha tehniliste andmete tabelit.

  
Voldik Roto 6080 IV78

Voldik Roto 6080 IV92
Avanemissuund sisse-voldik sisse-voldik
Soojusjuhtivus mõõtude 2100x2100mm puhul. (Puit-mänd) Uw Uw=1,0 W/m2K Uw=0,9 W/m2K
Klaaspakett (standardvalikul) 3k 4es-14ChrU ar-4-14ChrU ar-4es (Ug-0,6 W/m2K) 3k 4es-18ChrU ar – 4-18ChrU ar-4es (Ug-0,5 W/m2K)
Lengi / raami sügavus (alumiiniumil koos alu kattega) 78 mm 92 mm
Klaaspaketi paksus 34 – 40 mm (standard 40mm) 48-54 mm (standard 48mm)
Sulustus Roto Roto
Raamitihend 2 2
Õhuläbilaskvus Klass 4 Klass 4
Tuulekoormusele vastupidavus C5 C5
Veepidavus E900 E900
Tehnilised joonised    

VIIMISTLUS, MATERJALID, KLAASID JA KÄEPIDEMED

STANDARDLASUURID

STANDARDVÄRVID


Lisaks saab valida ka värve RAL kataloogist ja erilasuuride seast.
*piltidel olevatel toonidel võib ekraanist sõltuvalt esineda toonierinevusi reaalse värviga

AS Lasita Aken toodab aknaid ja uksi põhiliselt männist (valikus on sõrmjätkatud ja puhas) aga ka väärispuust merantist, tammest. Eritellimusena oleme võimelised tootma ka teisi akende tootmiseks sobivaid puuliike, nt. lehist.

Kõik akende ja uste valmistamiseks vajalikud puitmaterjalid ostetakse sisse usaldusväärsetelt partneritelt kelle materjal omab vastavussertifikaate ja -tunnistusi.  Puitmaterjalid läbivad mitmekordse kvaliteedikontrolli ja mittevastav materjal kõrvaldatakse tootmisprotsessist.

Puitosade stabiilsuse tagamiseks on puitdetailid (toorik) kokku liimitud kolmest/neljast lamellist. Välimised lamellid on puidu kõverdumise vältimiseks valitud ja liimitud aastaringide vastassuundi arvestades. Toorikus ei ole lubatud oksakohad. Pikemate mõõtude kui 3000mm valmistamiseks kasutatakse sõrmjätkatud puitmaterjali.

MÄND (liik: harilik mänd; Pinus sylvestris – ld.k)

Tihedus õhkkuivalt 480-530 kg/cm3.
Enim kasutatav puiduliik. Puit on keskmise tugevusega, ei ole löögikindel, kuid on mõõdustabiilne. Sõrmjätkuta materjalil on välimine lamell ühtse struktuuri ja tooniga kogu pikkuses. Sõrmjätkatud materjalil on erinevatel jätkudel erinev struktuur ja toon.

 

MERANTI  (liik: tume punane meranti; Shorea spp – ld.k)

Tihedus õhkkuivalt 580-770kg/m3
Viimistlemata puidu toon on tume punakaspruunist kuni lillakapruunini. Niiskuse suhtes mõõdustabiilne. Kasutatakse sõrmjätkuta materjali kuni pikkuseni 3000mm. Pikemate mõõtude puhul materjal sõrmjätkatakse. Võimaluse piires sobitatakse ühte partiisse sarnase tooniga materjal, kuid ka sel juhul võivad erinevad detailid üksteisest erineda (toonide erinevus ei ole näha värviga viimistlemistetul ja on vähemmärgatav tumedate lasuuridega viimistlemistletu puhul)

TAMM (liik: ameerika valge tamm; Quercus alba – ld.k)

Tihedus õhkkuivalt 690-700 kg/m2
Puit on kõva, elastne ja heade tugevusomadustega. Väga vastupidav. Kasutatakse sõrmjätkuta materjali pikkusega kuni 4000mm. Pikemate mõõtude puhul detailid sõrmjätkatakse.

KLAASPAKETID

Õigesti valitud klaasid moodustavad heast aknast väga olulise osa. Lisaks tänapäeva selektiivomadustega klaaspakettide suurepärasele soojapidavusele pakuvad klaasid mitmeid võimalusi mugavuseks ja kaitseks. Meie akendele on võimalik valida isikuturvalisuse eesmärgil nii karastatud kui lamineeritud klaase, kuuma suvepäikse eest kaitsvaid päiksekaitseklaase, mürasummutavaid klaase kui ka isepuhastuvaid. Hästi läbi mõeldud klaaside valik tagab mugava elukeskkonna pikkadeks aastateks.

Loe edasi

KÄEPIDEMED

Hästi valitud käepide on aknal kui kirsiks tordil toimides nii sisekujunduselemendi kui funktsionaalse tööriistana. Vaikimisi pakume enda toodetele laia toonivalikuga käepidemeid Tokyo sarjast. Soovi korral saab käepideme valida mitmekesisest valikust.

Loe edasi

TOOTELISAD

Pakume võimalust oma tooteid täiustada erinevate lisadega tagamaks komplektse, funktsionaalse terviku ja võimaldades meie klientidel soetada suur osa akendega seonduvast ühest paigast. Meie lisade valikust leiad petteliisud, aknalauad ja lengilaiendid, veeplekid, sääsevõrgud, õhutusklapid jms.

KÜSI LISA

KONTAKT

TALLINN, Pärnu mnt 158, 11317
Tel. 65 65 405

TARTU, Tähe 133c, 50107
Tel. 7 362 791, E-post: lasita@lasita.ee

RĪGA, Latvia, Daugavgrīvas iela 23, Zemgales priekšpilsēta, LV-1048
Tel. +371 26193638

SAADA PÄRING TOOTE KOHTA