Mis erinevus on puitaknal ja puitalumiiniumaknal?

Mõnes mõttes on tegu väga sarnase lahendusega, mis on konstruktsioonilt sarnased. Mõlemad aknad on üldjuhul valmistatud sõrmjätkatud männipuidust. Mõlemad aknatüübid on ülimalt funktsionaalsed. Aknad on avatavad nii pöörd- kui kaldasendisse, lisaks omavad aknad mikrotuulutuse funktsiooni ja on hõlpsasti reguleeritavad. Vastavalt kliendi soovidele ja vajadustele on võimalus valida kolme erineva paksusega profiili vahel, mis tagavad akende sobivuse alates aiamajadest kuni energiasäästlike kodudeni nii Eestis kui mujal maailmas.

Puitalumiiniumaknad on seestpoolt naturaalsest puidust ning väljastpoolt värvitud alumiiniumprofiiliga, mis annab neile eeliseks suure vastupidavuse ilmastikumõjutustele. Alumiiniumprofiilid on Seaside Protection eeltöötlusega ja laia värvivalikuga. Valikus on nii RAL värvikaardi- kui ka erilised struktuurvärvid. Meie lahendus ei ole klassikaline puitaken, millele on lisatud alumiiniumkate. See on midagi oluliselt enamat. Oleme aknalt eemaldanud kõik, mis on kasutu nagu väljaspool alumiiniumi all oleva puidu. See võimaldab meil sama paksu aknaraami panna paksema klaaspaketi, mis tagab veelgi kõrgema soojapidavuse.

Kui teil tekkis täiendavaid küsimusi või vajate abi akende valimisel, siis võtke kindlasti ühendust meie müügimeeskonnaga: https://www.lasita.ee/kontakt/