ASUD SIIN: AVALEHT / REFERENTSID

Referentsid

Meerhof ja Meerhof 2.0

Tallinnasse, Pirita tee äärde kerkinud Meerhofi ja Meerhof 2.0 arenduse üheks tõmbenumbriks on maast laeni aknad, mis lasevad kogu Tallinna lahe ilu otse elanike tubadesse. Nendeks akendeks on loomulikult meie tooted. Puitalumiinium toodetega varustatud majadest võib leida sissepoole avanevaid aknaid, paralleel-lükanduksi ja ka kald-lükanduksi.

Sõjakooli ja Marsi

Kristiine linnaosa Tallinnas on kiiresti populaarsust koguv elamurajoon, mis oma linnaläheduse, kuid siiski vaikse elukeskkonnaga on leidnud tee paljude südametesse. Kristina majade arenduse kõigis etappides on kasutatud meie puit- ja puitalumiinium sissepoole avanevaid aknaid ja rõduuksi.

Poordi

Suurte magistraalide ja tiheda laevaliiklusega Tallinna sadama vahetus läheduses asuva kortermaja teevad täiuslikuks meie Contour eridisainiga puitalumiinium sissepoole avanevad aknad. Kõrge mürataseme tõttu kasutasime selles projektis kõrge mürapidavusega aknaid tagades elanike meelerahu ja vaikuse ka tiheda linnamelu keskmes.

Noblessner

Noblessneri sadamalinnaku objektidel ilutsevad mitmel majal meie aknad. Vanat allveelaevatehase ladu, kus täna tegutsevad üürnikena erinevate valdkondade tipptegijad kaunistavad meie puitaknad. Noblessneri linnaku järgmise, suure etapi, Staapli äri- ja eluhoone fassaadis ilutsevad meie puitalumiinium sissepoole avanevad aknad ja rõduuksed. Lisaks standardsele puitalumiinium profiilile oleme seal kasutanud ka eriti minimalistlikku Integral lahendust.

Tivoli

Kadrioru pargi vahetus läheduses ja Tallinna lahe kaldal asuv kortermajade arendus on täies mahus varustatud meie sissepoole avanevate puitakende ja rõduustega. Meie toodete kasutamine annab aimu, et arenduse juures on peetud oluliseks kõrget kvaliteeti.

Eramaja Viimsis

Suurte klaaspindade ja nutikate arhitektuursete lahendustega eramajale annavad oma iseloomu meie sissepoole avanevad puitaknad, rõduuksed ja välisuksed.

Eramaja Tallinnas

Puitalumiinium sissepoole avanevad aknad, paralleel-lükanduksed, välisuksed ja klaasfassaadid – kõik need leiab Tallinnas asetseva eramaja fassaadis, kus klient on rõhunud täielikule ning täiuslikule lahendusele.

Suvekodu Laulasmaal

Meie sissepoole avanevate puitakende, välisuste ja voldikuksega varustatud suvemaja Laulasmaal. Voldikuks võimaldab avada toa terve seina muutes selle terrassiga ühtseks tervikuks.

Palkmaja Harjumaal

Harjumaale looduskaunisse kohta kerkinud palkmajale annavad ilme meie sissepoole avanevad puitaknad ja rõduuksed, mis on täiustatud palkmajale omase efekti saavutamiseks petteliistudega.

Elementmaja Jaapan

Eesti Puitmajaklastri ja Puitmajaliidu korraldatud tehasemaja konkursil tuli eramute kategoorias 2018. aastal esimeseks Happy Home CLT-st eramu Viimsi vallas, kus kasutatakse Lasita Aken puitaknaid.

Tegemist on elementmajaga mille nimeks Jaapan ning nime on see saanud just harmoonilise Jaapani sugemetega arhitektuuri poolest. Hoone keskel asub sisehoov, kus on valgustatud jaapani aed. Aeda ümbritsevad maast laeni 3,75 meetri kõrgused klaasseinad, mis võimaldavad nautida aia ilu kogu majas ja nii on aed osa ruumist. Vannitoas ja spas on kasutatud uudseid põranda aknaid, mis on privaatsed kuid annavad palju valgust.

Lasita Aken on majale tootnud kõik aknad töötades koos Happy Home´ga välja parimad lahendused.

Elementmajaga Jaapan on võimalik lähemalt tutvuda siin: http://www.happyhome.ee/elementmaja-jaapan/

Elementmaja Taani

Happy Home elementmajade tootja HH Prefab OÜ valmistab keskkonnasõbralikke ristkihtpuidust eramuid. Suurt rõhku pööratakse muuhulgas sellele, et majades oleks palju avarust ja klaasseinu.

Elementmaja Taani on Happy Home’i üks eksklusiivsematest majadest. See on eriline oma aegumatu funktsionalistliku arhitektuuri poolest. Maja on läbivalt 3,8m kõrguste lagedega, lastetoad on 1,5 kordsed. Rohkelt on kasutatud suuri klaaspindu, mis toovad tuppa nii valguse kui lasevad nautida maja ümbritsevat loodust. Klaasseinte ning akende puhul on kasutatud Lasita Aken tooteid.

Elementmajaga Taani on võimalik lähemalt tutvuda siin: http://www.happyhome.ee/elementmaja-taani/