Rõdu- või terrassiuste valimisel on pakkuda mitmeid erinevaid lahendusi.

Kõige levinum ja nö tavaliseim lahendus on kindlasti sissepoole avanev rõduuks, mis kuulub ühte perekonda sissepoole avaneva aknaga moodustades nii sise- kui välisfassaadis ühtse terviku ja tagades kena lahenduse. Rõduuks avaneb lisaks pöördavanemisele veel ka kaldavanemisse tuulutuseks ning ka mikrotuulutusse tagades ülima funktsionaalsuse. Võimalik on valida nii klassikalise aknalengi põhjal lävepaku, tammest lävepaku või madala alumiiniumist lävepaku vahel.
Tutvu toodetega siin:
Sissepoole avanev puidust rõduuks: https://www.lasita.ee/sissepoole-avanevad-puidust-roduuksed/
Sissepoole avanev puitalumiinium rõduuks: https://www.lasita.ee/sissepoole-avanevad-puitalumiinium-roduuksed/

Rõduustele saame pakkuda mugavuse suurendamiseks lisatooteid. Väga populaarne lisa rõduustel on tuuleriiv kuhu komplekti kuuluvad kõrvkäepide ja magnetfiksator. Selle lisaga saab rõduuksest väljudes ukse enda järel (kõrvkäepidemest) kinni tõmmata ning magnet fikseerib ukse suletud asendis. Teine klientide lemmik on pöördpiiraja kus pöörates ukse käepidet alla fikseerub pöördasend soovitud distantsil. Selle kohta väike tutvustus siin: https://www.youtube.com/watch?v=0JTzbUAKwmw

Järgmine populaarne lahendus on paralleel-lükanduks.
SD Skyline lükandukse avanev raam suurusega kuni 3,3m liugleb madalasse lävepakku uputatud siinil ülima lihtsusega tehes lahendusest eriti kasutajasõbraliku toote, kus suuri seinaavasid saab avada nii, et ei toa- ega õuepoolelt ei lähe raisku mitte sentimeetritki ruumi. Madal pakk, mille taha komistamise ohtu ei eksisteeri, lisab enamgi väärtust. Aktiivne, liuglev raam asetseb passiivsest poolest toapool, mis võimaldab toodet täie funktsionaalsuse juures kasutada iga ilmaga. Skyline´i uuenduslik Panorama lahendus, kus kõik profiilid on eriti kitsad ja liikumatu osa on üleni klaasist tagab eriti minimalistliku ja valgusküllase lahenduse.
Tutvu toodetega siin:
SD Skyline: https://www.lasita.ee/sd-skyline/
SD Skyline ALU: https://www.lasita.ee/puitalumiinium-paralleel-lukanduks/

Kolmas, kuid kindlasti mitte kehvem lahendus on kald-lükanduks.
Kald-lükanduks on akna ja rõduukse profiilil lükanduks, mis võimaldab avada pindasid kasutamata selleks klassikalise rõduukse puhul nõutavat toa- või õueruumi. Kald-lükandust, nagu nimigi ütleb, saab avada ka vaid kaldu ehk tuulutusasendisse sarnaselt sissepoole avanevale Saksa tüüpi aknaga.
Tutvu toodetega siin:
SD Lite puidust kald-lükanduks: https://www.lasita.ee/puidust-kald-lukanduks/
SD Lite puitalumiinium kald-lükanduks: https://www.lasita.ee/puitalumiinium-kald-lukanduks/

Kui vajate nõu toodete valikul või teil tekib muid täiendavaid küsimusi, siis võtme meie müügimeeskonnaga kindlasti ühendust: https://www.lasita.ee/kontakt/