Sissepoole avanevad aknad on ülimalt funktsionaalsed ning neil on teiste lahenduste ees mitmeid eeliseid. Aknad on avatavad nii pöörd kui kaldasendisse, lisaks omavad aknad mikrotuulutuse funktsiooni ja on hõlpsasti reguleeritavad. Vastavalt kliendi soovidele ja vajadustele on võimalus valida kolme erineva paksusega profiili vahel, mis tagavad akende sobivuse nii aiamajadele ja suvilatele, soojapidavat lahendust nõudvale projektile kui ka energiasäästliku maja tarvis.

AVANEMISED

Pöörd-kaldavanemine on enimlevinud avanemine saksa tüüpi akendel, rõduustel ning kald- ja voldik-lükanduste aktiivsetel raamidel. Standardis on 1 turvapunkt ja mikrotuulutus.

Pöördavanemine ehk küljele avamine on lihtsaim avanemine. Standardis on 1 turvapunkt ja mikrotuulutus. Kasutatakse saksa tüüpi akendel, rõdu- ja voldikustel.

Kaldavanemine on sobivaim kui aknaid on vaja avada ainult tuulutamiseks. Tavaliselt kasutatakse suitsueemaldusakendena, kus avamise funktsioon on eraldi süsteemina automatiseeritult või mehhaaniliselt.

KLAASPAKETID

Klaaspaketid moodustavad aknast väga olulise osa ning klaaside valik tuleks hoolikalt läbi mõelda. Lisaks tänapäeva selektiivomadustega klaaspakettide suurepärasele soojapidavusele pakuvad erinevad klaasid mitmeid võimalusi mugavuseks ja kaitseks. Meie akendele on võimalik valida isikuturvalisuse eesmärgil nii karastatud kui lamineeritud klaase, kuuma suvepäikse eest kaitsvaid päiksekaitseklaase, mürasummutavaid klaase kui ka isepuhastuvaid klaase. Hästi läbi mõeldud klaaside valik tagab mugava elukeskkonna pikkadeks aastateks.
Loe lisa: https://www.lasita.ee/klaasid/

KÄEPIDEMED

Hästi valitud käepide on aknale kui kirsiks tordil toimides nii sisekujunduselemendi kui funktsionaalse tööriistana. Valikus on mitmeid erineva disainiga käepidemeid, mille hulgast leiate kindlasti sobiva.
Loe lisa: https://www.lasita.ee/kaepidemed/


Esmakordselt postitatud: 25.05.2021