Meie tooted

AKNAD
RÕDUUKSED
LÜKANDUKSED
KLAASFASSAADID
UKSED
TULETÕKKEAKNAD

Aknad

Sissepoole avanevad
puitaknad
Sissepoole avaneval aknal on teiste lahenduste ees mitmeid eeliseid. Meie lahendused on ülimalt funktsionaalsed. Akent saab avada nii pöörd-, kui kaldavanemisse, lisaks omavad aknad mikrotuulutuse funktsiooni ja on hõlpsasti reguleeritavad.

Sissepoole avanevad
puitalumiiniumaknad
Puitalumiiniumaken on neile, kes soovivad veelgi ilmastikukindlamat lahendust. Puitalumiiuniumaken nõuab vähest hooldust olles ülimalt mugavaks lahenduseks kaotamata maja sisemisel poolel oma esteetilist välimust ning naturaalset ja soojapidavat olemust.
Väljapoole avanevad puit- ja puitalumiiniumaknad

Väljapoole avanevad puit- ja
puitalumiiniumaknad
Väljapoole avanev, ehk skandinaavia tüüpi aken on oma populaarsuse kogunud ilmastikutingimustelt nõudlikes põhjamaades. Skandinaavia tüüpi akna eelised teiste akende ees on parem tuule- ja veepidavus.

Rõduuksed

Sissepoole avanevad
puidust rõduuksed
Meie sissepoole avanevate rõduuste märksõnadeks on funktsionaalsus ja ühtsus. Erinevalt klassikalistest lahendustest avaneb meie sissepoole avanev rõduuks nagu akengi lisaks tuulutusasendisse ja ka mikrotuulutusse.

Sissepoole avanevad
puitalumiinium rõduuksed
Puitalumiinium rõduuksed on neile, kes soovivad veelgi ilmastikukindlamat lahendust. Puitalumiiunium nõuab vähest hooldust olles ülimalt mugavaks lahenduseks kaotamata maja sisemisel poolel oma esteetilist välimust ning naturaalset ja soojapidavat olemust.

Lükanduksed

Puidust
paralleel-lükanduksed
Lükanduksed on suurepärased suurte valgusavade funktsionaalseks avamiseks. Ühe uksepoole liikumisel teise taha puudub vajadus omada avanemise suunas ruumi ukse pöördavamiseks.

Puidust
kald-lükanduksed
Kald-lükanduks on tavalisest rõduuksest oluliselt mugavam lahendus, kus suuri pindasid saab endiselt hõlpsasti avada nii tuulutuseks kui lükanduksena täies ulatuses.

Puidust
voldikuksed
Voldikuks võimaldab täielikult avada suuri pindasid. Voltides ukse osad olenevalt soovist ühte seina või mõlemale poole seintesse saab ilma vahepostita avada tervelt kuue meetri laiuse ava sidudes toa ja õue ühtseks tervikuks.

Puitalumiinium
paralleel-lükanduksed
Puitalumiinium lükanduksed on neile, kes soovivad veelgi ilmastikukindlamat lahendust. Puit-alumiiunium nõuab vähest hooldust olles ülimalt mugavaks lahenduseks kaotamata maja sisemisel poolel oma esteetilist välimust ning naturaalset ja soojapidavat olemust.

Puitalumiinium
kald-lükanduksed
Suurimaks eeliseks rõduukse ees on fakt, et lükanduks ei vaja erinevalt rõduuksest pöördavanemiseks ruumi jättes selle funktsionaalselt kasutatavaks muudel otstarbetel. Kald-lükanduksi kasutatakse tihti ka köökides ja muudes kohtades, kus akent pöördavada on ebamugav.

Klaasfassaadid

Klaasfassaadid

Klaasfassaadid
Puitkonstruktsioonil klaasfassaadid sobivad suurepäraselt täitma terveid majakülgi ja teisi suuri avasid tagades valgusküllase, kuid ülimalt soojapidava sisekeskkonna.

Välisuksed

Välisuksed

Välisuksed
Välisuste disainiga on tagatud sobivus akendega. Profiilid on akendega sama lõikega ja kasutatud on samu materjale saavutades perfektse terviku maja fassaadis.

Tuletõkkeaknad

Tuletõkkeaknad

Tuletõkkeaknad
Sisse- ja väljapoole avanevad sertifitseeritud EI-30 tulepüsivusklassile vastavad aknad, mis on ühtse stiiliga meie tavapäraste akendega. Tulekahju korral püsivad nad soojusisolaatorina toimides tervikuna vähemalt 30 minuti vältel.