Meie tooted

AKNAD
RÕDUUKSED
LÜKANDUKSED
KLAASFASSAADID
UKSED
TULETÕKKEAKNAD

Aknad

Sissepoole avanevad
puitaknad

Sissepoole avaneval aknal on teiste lahenduste ees mitmeid eeliseid. Meie lahendused on ülimalt funktsionaalsed. Akent saab avada nii pöörd-, kui kaldavanemisse, lisaks omavad aknad mikrotuulutuse funktsiooni ja on hõlpsasti reguleeritavad.

Sissepoole avanevad
puitalumiiniumaknad

Puitalumiiniumaken on neile, kes soovivad veelgi ilmastikukindlamat lahendust. Puitalumiiuniumaken nõuab vähest hooldust olles ülimalt mugavaks lahenduseks kaotamata maja sisemisel poolel oma esteetilist välimust ning naturaalset ja soojapidavat olemust.

Väljapoole avanevad puit- ja puitalumiiniumaknad

Väljapoole avanevad puit- ja
puitalumiiniumaknad
Väljapoole avanev, ehk skandinaavia tüüpi aken on oma populaarsuse kogunud ilmastikutingimustelt nõudlikes põhjamaades. Skandinaavia tüüpi akna eelised teiste akende ees on parem tuule- ja veepidavus.

Rõduuksed

Sissepoole avanevad
puidust rõduuksed

Meie sissepoole avanevate rõduuste märksõnadeks on funktsionaalsus ja ühtsus. Erinevalt klassikalistest lahendustest avaneb meie sissepoole avanev rõduuks nagu akengi lisaks tuulutusasendisse ja ka mikrotuulutusse.

Sissepoole avanevad
puitalumiinium rõduuksed

Puitalumiinium rõduuksed on neile, kes soovivad veelgi ilmastikukindlamat lahendust. Puitalumiiunium nõuab vähest hooldust olles ülimalt mugavaks lahenduseks kaotamata maja sisemisel poolel oma esteetilist välimust ning naturaalset ja soojapidavat olemust.

Lükanduksed

Puidust
paralleel-lükanduksed

Lükanduksed on suurepärased suurte valgusavade funktsionaalseks avamiseks. Ühe uksepoole liikumisel teise taha puudub vajadus omada avanemise suunas ruumi ukse pöördavamiseks.

Puitalumiinium
paralleel-lükanduksed

Puitalumiinium lükanduksed on neile, kes soovivad veelgi ilmastikukindlamat lahendust. Puit-alumiiunium nõuab vähest hooldust olles ülimalt mugavaks lahenduseks kaotamata maja sisemisel poolel oma esteetilist välimust ning naturaalset ja soojapidavat olemust.

Puitalumiinium
kald-lükanduksed

Suurimaks eeliseks rõduukse ees on fakt, et lükanduks ei vaja erinevalt rõduuksest pöördavanemiseks ruumi jättes selle funktsionaalselt kasutatavaks muudel otstarbetel. Kald-lükanduksi kasutatakse tihti ka köökides ja muudes kohtades, kus akent pöördavada on ebamugav.

Puidust
kald-lükanduksed

Kald-lükanduks on tavalisest rõduuksest oluliselt mugavam lahendus, kus suuri pindasid saab endiselt hõlpsasti avada nii tuulutuseks kui lükanduksena täies ulatuses.

Välisuksed

Välisuksed

Välisuksed

Välisuste disainiga on tagatud sobivus akendega. Profiilid on akendega sama lõikega ja kasutatud on samu materjale saavutades perfektse terviku maja fassaadis.

Tuletõkkeaknad

Tuletõkkeaknad

Tuletõkkeaknad

Sisse- ja väljapoole avanevad sertifitseeritud EI-30 tulepüsivusklassile vastavad aknad, mis on ühtse stiiliga meie tavapäraste akendega. Tulekahju korral püsivad nad soojusisolaatorina toimides tervikuna vähemalt 30 minuti vältel.