Energiasäästlikud puidust aknad ja uksed | TALLINN, Pärnu mnt 158 | +372 65 65 405 | TARTU, Tähe 116 | +372 7 362 791 | lasita@lasita.ee
Asud siin://Tugineme tootmisel ISO 9001 kvaliteedistandardile

Tugineme tootmisel ISO 9001 kvaliteedistandardile

Oma ala tippspetsialistide poolt juhitud automatiseeritud tööstuslik tootmisliin tagab ülima täpsuse ja kõrgetasemelise tulemuse.

Tugineme struktureeritud tootmisel ISO 9001 kvaliteedistandardile ja kõik meie tooted omavad CE-märki. Tarnijateks valime kõrgelt hinnatud oma ala tippe. Täispuidust akende tootmisel mõtleme laiemalt kui vaid avatäide – pakume lõpptarbijale funkstionaalset, kestvat ja looduslikku lahendust mõeldes tootmisel ka ühiskonna säästmisele. Kasutame puidu töötlemisel vesibaasil värve ja valime puidu tarnijad suurima hoolega tagades oksavaba ning defektide nagu sine-, säsi-, mädaniku-, vaigupesade- ja lõhenike vaba tooriku. Kvaliteetse puidu tagamisega vähendame raiskamist ja jäätmete teket ning maksimaliseerime tootekvaliteeti. Lisaks algsele sõelale läbib nii puit kui kõik ülejäänud detailid tehases kolmekordse kontrolli, esmalt materjali vastuvõtul, seejärel tootmisesse minekul ning lõpuks valmistoodanguna tagades veatu tulemuse. Kvaliteetsete höövlite ning ülitäpsete Sveitsist päris Oertli instrumentide kasutamine võimaldab valmistada tooted millimeetri täpsusega. Usume, et meie tehasest väljuv toode on midagi enamat kui avatäide. See on kujunduselement, mis õhkab kvaliteedist.

2019-11-14T12:24:32+00:00