Uks rõdule või terrassile. Milline lahendus valida? Milline lävepakk on mugavaim ja millised võimalused on lisamugavustele?

Lasita Aken tootevalikus on mitmeid erinevaid lahendusi rõdu- või terrassiusteks. Sisse avanev rõduuks on nagu aken, mis võib avaneda küljele (pöördasend), kaldu ja mikroventilatsiooni asendisse.

Rõduuks võib olla üleni klaaspaketiga või siis kliendi poolt soovitud kõrgusel horisontaalse jaotusega ning alumine osa paneeliga (võimalikud paljud erinevad lahendused).

Rõduustel on valikus erinevad lävepaku lahendused. Enimlevinud on lahendus, kus alla jääb aknaleng, mis on aga üsna kõrge ja minnes rõdule tuleb jalgu tõstes sellest üle astuda. Teine valik oleks madalad lävepakud tammest või komposiitprofiilist. Tutvu toodete ja joonistega meie kodulehel https://www.lasita.ee/tooted/#roduuksed

Rõduuksele soovitame lisavarustusena tellida tuuleriivid, mille abil saab pöördasendisse avatud rõduukse suletud asendisse fikseerida. Sellisena rõduuks ei lukustu ning soovides tuppa siseneda tuleb ust vaid tõugata ja ta avaneb. Rõduuks võib olla käepidemega ainult ruumi poolsel küljel, kuid soovi korral saame toota ka rõduuksi, kus käepide on raami mõlemal poolel ning rõduust saab võtmest ka lukku keerata.

Rõduuksele saab lisada ka pöördpiiraja. Kui Teil on soov avada rõduuks just külgasendisse kuid soovite piirata avatud asendit, siis keerates käepidemest pidurdub küljele avamine ja rõduuks fikseerub.

Rõduuste tellimisel peaks kindlasti mõtlema ka isikuturvaliste klaaside vajalikkusele ja võimalustele.

Kui toas aga pöördavanevale uksele avanemisruumi pole, siis saab tellida hoopiski lükandukse. Või kui avada soovitakse terve suur võimalik ava, siis on meil pakkuda soojapidavad voldikuksed. Loe lisaks: https://www.lasita.ee/tooted/#lukanduksed

Võtke ühendust meie müügiosakonnaga ja saate toodete kohta lisainfot ning koos leiate kindlasti just Teile sobivad lahendused.