Energiasäästlikud puidust aknad ja uksed | TALLINN, Pärnu mnt 158 | +372 65 65 405 | TARTU, Tähe 116 | +372 7 362 791 | lasita@lasita.ee
KONTAKT2020-07-27T06:36:45+00:00

ASUD SIIN: AVALEHT / KONTAKT

KONTAKT

TALLINN, Pärnu mnt 158, 11317

TARTU, Tähe 133c, 50107
Tel. 7 362 791, E-post: lasita@lasita.ee

Konsultatsiooniks esinduses broneerida aeg
meilides sales@lasita.ee või helistades 7 362 791

RĪGA, Latvia, Daugavgrīvas iela 23, Zemgales priekšpilsēta, LV-1048
Tel. +371 26193638

ARVELDUSAADRESS

Lasita Aken AS
Tähe 116, 50107
TARTU
ESTONIA

Reg kood: 10164470
KMKR nr: EE100016486

Peeter Kirt
Vanem müügijuht
Tallinna müügiesindus

+372 51 25 733
peeter.kirt@lasita.ee

Endel Lepvalts
Müügijuht
Tartu müügiesindus

+372 51 89 668
endel.lepvalts@lasita.ee

Helve Kuhlberg
Müügijuht
Tallinna müügiesindus

+372 53 083 949
helve.kuhlberg@lasita.ee

Arthur Esnar
Müügijuht
Tallinna müügiesindus

+372 53 463 788
arthur.esnar@lasita.ee

Teet Ristioja
Müügijuht
Tartu müügiesindus

+372 58 551 640
teet.ristioja@lasita.ee

Janis Selge
Müügijuht
Tallinna müügiesindus

+372 53 822 727
janis.selge@lasita.ee

Karl-Martin Rammo
Tegevdirektor

karl-martin.rammo@lasita.ee

.

Tarmo Tamminen
Eksport / Tehniline direktor

+372 53014598
tarmo.tamminen@lasita.ee

SAADA HINNAPÄRING