Energiasäästlikud puidust aknad ja uksed | TALLINN, Pärnu mnt 158 | +372 65 65 405 | TARTU, Tähe 116 | +372 7 362 791 | lasita@lasita.ee
KONTAKT2020-03-23T14:38:33+00:00

ASUD SIIN: AVALEHT / KONTAKT

KONTAKT

TALLINN, Pärnu mnt 158, 11317
Tel. 65 65 405

TARTU, Tähe 133c, 50107
Tel. 7 362 791, E-post: lasita@lasita.ee

Konsultatsiooniks esinduses broneerida aeg
meilides sales@lasita.ee või helistades 7 362 791

RĪGA, Latvia, Daugavgrīvas iela 23, Zemgales priekšpilsēta, LV-1048
Tel. +371 26193638

ARVELDUSAADRESS

Lasita Aken AS
Tähe 116, 51013
TARTU
ESTONIA

Reg kood: 10164470
KMKR nr: EE100016486

Hea Lasita Aken klient ja koostööpartner!

Seoses COVID-19 (koroonaviiruse) laia levikuga ja riigis tekkinud eriolukorraga oleme muutnud oma igapäevast töökorraldust. Kuni olukorra stabiliseerumiseni oleme suunanud kontori ja müügiesindused kaugtöö režiimile, kodukontorisse. Külalisi me sel pineval ajal ei võõrusta ning ka tehas jääb kõigile partneritele, klientidele ja külalistele suletuks. Vastu võtame vaid eelnevalt kokkulepitud kaupade tarned.

Lasita Aken tehas jätkab tööd rakendades meetmeid viiruse leviku takistamiseks. Kodukontori režiimil olevad töötajad on kättesaadavad läbi tavapäraste suhtluskanalite, olgu selleks telefon, email või muu. Üldistes küsimustes palun pöörduda lasita@lasita.ee.

Tavapärasele töörežiimile naasmisel anname sellest kindlasti märku.

Hoidke end ja lugupidamisega!

Karl-Martin Rammo
Müügidirektor
.

Peeter Kirt
Vanem müügijuht
Tallinna müügiesindus

+372 51 25 733
peeter.kirt@lasita.ee

Endel Lepvalts
Müügijuht
Tartu müügiesindus

+372 51 89 668
endel.lepvalts@lasita.ee

Helve Kuhlberg
Müügijuht
Tallinna müügiesindus

+372 53 083 949
helve.kuhlberg@lasita.ee

Arthur Esnar
Müügijuht
Tallinna müügiesindus

+372 53 463 788
arthur.esnar@lasita.ee

Teet Ristioja
Müügijuht
Tartu müügiesindus

+372 58 551 640
teet.ristioja@lasita.ee

Tarmo Tamminen
Eksport / Tehniline direktor

+372 53014598
tarmo.tamminen@lasita.ee

SAADA HINNAPÄRING